Oprogramowanie: 801 00 30 52
Biuro: 55 620 31 72
sklep@galeosoft.pl
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oprogramowanie komputerowe

Producenci

Bestsellery

Kontakt

  • GaleoSoft.pl
  • sklep@galeosoft.pl
  • Telefon801 00 30 52
    603 607 654
  • Gadu Gadu50539661
    3199713

Fundusze EU

Realizujemy zamówienia finansowane z funduszy europejskich.

alt

Oprogramowanie komputerowe

Oprogramowanie komputerowe dla firm

oprogramowanie

Uzupełnianie dokumentacji biurowej, wykonywanie kosztorysów, prowadzenie księgowości... Każdy przedsiębiorca, posiadający własną firmę, doskonale wie, jak ważne w pracy z komputerem jest odpowiednie oprogramowanie komputerowe dla firm. Warto wybierać programy, które stopniem zaawansowania nie będą wyraźnie wybiegały poza nasze umiejętności.

Legalne programy dla firm

Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na pracę z nielegalnymi programami dla firm. Korzystają z propozycji dostępnych w Internecie, które nie mają odpowiedniej licencji. W przypadku, kiedy użycie takiego oprogramowania komputerowego w firmie wyjdzie na jaw, mogą zostać podjęte kroki prawne. Czy warto tak ryzykować? Pamiętajmy, że korzystanie z nielegalnych programów w firmach wiąże się nie tylko z odpowiedzialnością karną, ale również poważnymi stratami – zarówno finansowymi, jak i wizerunkowymi. Poza wysokimi odszkodowaniami, które musi zapłacić przedsiębiorca korzystający z nielegalnego oprogramowania, używanie tego typu programów naraża wizerunek nasz i naszej firmy na złą ocenę wśród potencjalnych klientów, którzy mogą mieć uzasadnione wątpliwości co do naszego profesjonalizmu. Ponieważ raz nadszarpniętą reputację trudno odbudować, warto dwa razy zastanowić się nad tym, czy używanie nielegalnego oprogramowania komputerowego na potrzeby firm ma jakikolwiek sens. Wydatek na zakup licencji na legalne programy z pewnością wyniesie nas mniej niż kwoty ewentualnych roszczeń i kosztów sądowych.

Oprogramowanie komputerowe ułatwia pracę firm

Jeśli poza kwestiami prawnymi i wizerunkowymi, zależy ci na rozwoju twojej firmy i osiąganiu jak najlepszych wyników w biznesie, korzystanie z legalnych i profesjonalnych programów komputerowych jest po prostu konieczne – zarówno w sprawach księgowych, kadrowych i tych bezpośrednio związanych z kierunkiem twojej działalności. Wybierz sprawdzone i w pełni legalne oprogramowanie komputerowe, łatwe w obsłudze, w atrakcyjnych cenach, dedykowane dla twojej firmy. Chcemy ułatwić Państwu prowadzenie firm i zagwarantować kompletne bezpieczeństwo, dlatego specjalnie dla firm przygotowaliśmy dedykowaną ofertę programów komputerowych.

Oprogramowanie komputerowe dla firm – Galeo. Zapraszamy!
Przejdź do strony głównej
Galeosoft.pl - posiadamy Standard Allegro
GaleoSoft.pl - Oprogramowanie dla firm i użytkowników indywidualnych
Infolinia sprzedażowa: 801 00 30 52, tel: 55 620 31 72, e-mail: sklep@galeosoft.pl
Projekt i wykonanie © GaleoGrupa.pl   |   Oprogramowanie sklepu shopgold
Zobacz także:

Naklejki na ściany i dekoracje ścienne